ماساژور گردنی شارژی بن کر Boncare S2

  • خاکستری
  • آبی
  • قهوه ای

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 400 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فقط در استان تهران
ارسال لوازم سنگین و حجیم
ارسال لوازم سنگین و حجیم
برای شهرستان ها بعهده مشتری میباشد
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

ماساژور گردنی شارژی بن کر Boncare S2، "آرامش در همین نزدیکی"

 

آیا به دلیل اثرات نشستن زیاد بر روی صندلی جهت کار با کامپیوتر یا سپری کردن زمان زیادی در ترافیک جاده، گردن شما دچار گرفتگی شده است؟ دردها و گرفتگی های گردن امروزه به دلیل زندگی مدرن و ماشینی افزایش یافته است و دیگر بر کسی پوشیده نیست که زندگی ماشینی و عدم تحرک تا چه اندازه می تواند مشکلات عدیده ای برای بدن ایجاد می کند. گرفتگی گردن باعث اختلال در کارهای روزانه می شود و آرامش انسان را تحت شعاع خود قرار می دهد. در این بین به دلیل مشغله های زیاد زندگی ما، استفاده از وسائل و دستگاه هایی جهت التیام درد های گردن امری واجب و ضروری است.

 

ماساژور گردنی شارژی بن کر Boncare S2 تحت لیسانس کشور انگلیس است که می تواند در مدت زمان کوتاهی شما را از درد های گردن رهایی بخشد. این ماساژور از جنس چرم بوده و بسیار نرم و راحت است و مخصوص استفاده برای گردن و شانه است و همچنین می توان برای قسمت های دیگر بدن از جمله: کمر، ران، ساق و حتی کف پا هم استفاده کرد. تا 3 ساعت شارژ شده و تا 2 ساعت به طور مداوم می توان از ماساژور استفاده کرد.

 

این ماساژور دارای امکان ماساژ مالشی و ماساژ سه بعدی است، در ماساژ سه بعدی

ماساژ سه بعدی فناوری جدیدی است که در صندلی های ماساژور مدرن تر به کار گرفته شده.

این فناوری اجازه میدهد تا غلتک ها از حالت عادی بازه ی حرکتی بیشتری داشته باشند.این ویژگی باعث میشود تا غلتک ها دسترسی عمیق تری نسبت به صندلی های ماساژ عادی داشته باشند.

 

توضیحات بیشتر

 غلتک ها علاوه بر حرکت در محورها بالا و پایین در دو بعد، به جلو و عقب جهت انجام ماساژ نیز حرکت می کنند و در واقع خود را با انحای بدن فرد تنظیم کرده و ماساژ را انجام می دهد. و همچنین دارای دسته بلند برای ماساژ راحت تر قسمت گردن است. ماساژور گردنی شارژی بن کر Boncare S2، برنامه اشعه مادون قرمز دارد که امواج نورانی و گرمایشی تولید می کند.

 

این ماساژور دارای رنگ های بژ آبی، بژ طوسی و قهوه ای طوسی است و همچنین بانوان و آقایان می توانند در هر مکانی از آن برای کسب آرامش و برطرف کردن گرفتگی و خشکی گردن و شانه استفاده کنند.

امکانات ماساژور

ماساژ سه بعدی :

سایر مشخصات

ساخت : تحت لیسانس انگلستان ساخت چین
سایر توضیحات : گرما درمانی خاموشی خودکار ماساژ گردن و شانه به صورت مالشی
گارانتی : 30ماهه سلامت ماندگار
هیچ نظری ارسال نشده

امکانات ماساژور

ماساژ سه بعدی :

سایر مشخصات

ساخت : تحت لیسانس انگلستان ساخت چین
سایر توضیحات : گرما درمانی خاموشی خودکار ماساژ گردن و شانه به صورت مالشی
گارانتی : 30ماهه سلامت ماندگار

برچسب ها