تاریخ انتشار: 96-02-30 14:02:30 شنبه
نمایش: (360)

دستگاه پنچرگیر دوچرخه

دستگاه پنچرگیر لاستیک دوچرخه

در کمتر از یک دقیقه پنچرگیری کنید

گروهی از دوچرخه سواران پرشور و خلاق گرد هم آمده و در راستای یافتن بهترین راه برای پنچری لاستیک دوچرخه در شرایط مختلف، وسیله ای به نام patchnride را اختراع کردند. با این وسیله انجام پنچرگیری در هر موقعیتی به سادگی امکان پذیر است و مدت زمان لازم برای انجام این فرآیند به شدت کاهش می یابد. معمولا وقتی با یک لاستیک پنچر مواجه می شوید، ۱۲ تا ۱۸ مرحله لازمست تا پنچرگیری کرده و بتوانید به ادامه مسیر بپردازید، اما patchnride این فرآیند طولانی را تنها در ۴ مرحله انجام می دهد.
حتما برای شما هم این سوال مطرح شده که چگونه ممکن است فرآیندی دشوار و زمان بر در مدت زمانی بسیار کوتاه انجام شود؟
در Patchnride پدهایی از جنس لاستیک وجود دارد که با قرار دادن آن درون سوراخ و فشردن تنها یک دکمه، این پدها محل سوراخ شده را پوشش داده و عملیات پنچرگیری صورت می پذیرد.

شما در هر شرایطی که باشید تنها کافیست چهار مرحله را انجام دهید تا لاستیک شما پنچرگیری شود. این مراحل به شرح زیر هستند:
توسط نشتی یاب نصب شده بر روی دستگاه، موقعیت سوراخ را پیدا کنید.
هرگونه اجرام اضافی یا بقایای لاستیک سوراخ شده را توسط ابزار مخصوص Patchnride بزدایید.
سپس دستگاه را درون سوراخ قرار داده و مطمئن شوید به خوبی در موقعیت خود ثابت شده است. تنها با فشار دکمه Go بر روی دستگاه، پد جلوگیری از خروج هوا به لاستیک چسبیده و عمل پنچرگیری صورت می پذیرد.
در مرحله آخر کافیست دستگاه را از درون تایر خارج کرده و محل پنچرگیری را با انگشت خود فشار دهید. چسبیده شدن پد لاستیکی در محل نشت هوا، نشان دهنده تکمیل فرآیند پنچرگیری است.

کل این فرآیند در کمتر از یک دقیقه امکان پذیر بوده و این در حالیست که پنچرگیری به روش سنتی به طور میانگین به ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد. با استفاده از Patchnride دیگر نیازی به درزگیر نخواهید داشت.جالب است بدانید که این دستگاه با لاستیک های Tubeless،Tubular، Clincher، Cruiser , Running Stroller Tire سازگارست.

اکنون این سوال مطرح می شود که چطور ممکن است یک دستگاه با اکثر لاستیک ها سازگاری داشته باشد؟
پاسخ این سوال در قابلیت تعویض پدهای Patchnride نهفته است. امتیاز انحصاری Patchnride نیز در همین موضوع است. پدهای لاستیکی که درون دستگاه قرار گرفته و برای پنچرگیری استفاده می شوند، قابل تعویض بوده و شما متناسب با نوع لاستیکی که استفاده می کنید، پد مخصوص تهیه کرده و درون دستگاه قرار می دهید. همانطور که می دانید ایمن ترین لاستیک پنچرگیری شده برای استفاده مجدد، لاستیکی ست که از درون پنچرگیری شود و این دقیقا همان کاریست که Patchnride بدون نیاز به خارج کردن لاستیک از چرخ، انجام می دهد. با این وسیله سوراخ هایی به قطر ۳ میلی متر قابل ترمیم است. اما در مورد سوراخ های بزرگتر توصیه می شود که لاستیک را تعویض کنید، زیرا یکپارچگی لاستیک از بین رفته و عملکرد مطلوب خود را از دست می دهد.
Patchnride به گونه ای طراحی شده که تا به خوبی در موقعیت مورد نظر قرار نگیرد، پد از درون دستگاه خارج نمی شود. بنابراین احتمال رها شدن پد درون لاستیک صفر است. اما اگر به هر دلیلی پد ترمیمی را از دست دهید، کافیست پد جدیدی درون دستگاه قرار داده و ۴ مرحله ذکر شده را انجام دهید. به لطف دانش و خلاقیت طراحان Patchnride، برای پنچرگیری توسط این دستگاه به هیچ تجربه و اطلاعات تخصصی نیاز نداشته و با هر سن و در هر موقعیتی قادر به پنچرگیری لاستیک دوچرخه خود خواهید بود.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*