محصولات همانند آن چه در تصویر مربوط به آن محصول مشاهده می کنید به شما تحویل داده خواهد شد. همچنین در صورتی که محصول دارای گارانتی باشد، کارت ضمانتنامه آن به همراه محصول تحویل شما داده خواهد شد.

ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس یا پست پیشتاز انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

 1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس یا پست پیشتاز صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی دونینو هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس یا پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها حداکثر تا دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس یا پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی دونینو هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 6. هزینه حمل به عهده فروشگه اینترنتی دونینو بوده و مامور حمل حق دریافت هیچ هزینه اضافی از شما را ندارد.

ب) در محدوده تهران بزرگ

 1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی دونینو هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 2. پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. هزینه حمل به عهده فروشگه اینترنتی دونینو بوده و مامور حمل حق دریافت هیچ هزینه اضافی از شما را ندارد.