درباره دونینو

 دونینو یک مركز تخصصي مشاوره و فروش لوازم ورزشي، تفریحی و کمپینگ در ايران است.

فروشگاه اينترنتي دونینو با هدف معرفي تخصصي، مشاوره و فروش لوازم ورزشي، تجهيزات سفر و وسایل بازی براي افراد با سليقه ها و توان خريد متفاوت تاسيس گرديد. در دونینو سعي كرده ايم، ارتباط مستقيم بين وارد كننده/توليد كننده و خريدار را برقرار نماييم تا از پرداخت هزينه هاي اضافي توسط مشتريان در سراسر كشور جلوگيري شود.

كالاها در گروه هاي مختلف با برندهاي متفاوت آورده شده و تلاش ما بر اين بوده تا كامل ترين توضيحات و جزييات هر كالا به صورت واضح اعلام گردد تا براي مشتريان و بازديدكنندگان گرامي امكان مقايسه و تصميم گيري در مورد خريد آسان تر باشد.

گارانتي و خدمات پس از فروش:

كليه كالاهاي دونینو داراي گارانتي و خدمات پس از فروش بوده و مشتريان هيچگونه نگراني بابت خرابي كالا و پاسخ گويي خدمات بعد از خريد نخواهند داشت، زيرا برگه ضمانت نامه و گارانتي كالا به همراه كالاي خريداري شده ارسال خواهد شد.

چرا مشتريان از ما خريد مي كنند؟

1- كالايي كه دريافت مي كنيد، با آنچه در سايت مي بينيد و در مشخصات كالا مي خوانيد، كاملا يكسان مي باشد.

2- مي توانيد در كمترين زمان ممكن، معتبرترين و بهترين برند هاي كالاهاي ورزشي موجود در كشور را با جزييات كامل ببينيد و فقط با چند كليك يا يك تماس تلفني كالاي خود را درب منزل دريافت نماييد.

3- در دونینو كالاي مشابه نداريم، كليه كالاها اورجينال بوده و داراي گارانتي اصلي و ذكر شده در شناسنامه كالا مي باشد

4- براي راحتي بيشتر مشتريانمان، كالاهايي كه نياز به نصب دارند، نظير تردميل را با حمل و نصب رايگان(در تهران) در منزل شما ارايه مي دهيم

تیم ما

سایت دونینو به همت متخصصین و کارشناسان با سابقه مشاوره و فروش وسایل ورزشی و کمپینگ مدیریت می شود و آماده ارائه خدمات متنوع مشاوره و فروش به شما عزیزان می باشد.