عضویت در سایت دونینو بسیار ساده بوده و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد، برای این منظور کافی است در بالای سایت بر روی کلید عضویت کلیک کنید.

با زدن کلید عضویت پنجره ای برای شما باز می شود که باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد نمایید، وارد کردن اطلاعاتی که با علامت * مشخص شده اند، الزامی است. این اطلاعات بسیار ساده بوده و شامل نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و یک آدرس ایمیل است، در قسمت پایانی یک کلمه عبور از شما خواسته شده، این کلمه عبور انتخابی بوده و شما می توانید به دلخواه آن را وارد نمایید. دقت کنید که این کلمه عبور را برای مراجعه بعدی و وارد شدن به حساب کاربری خود باید به خاطر بسپارید.

بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده به صورت خودکار با حساب کاربری خود وارد سایت می شوید.

با کلیک بر روی نام خود که در بالای سایت نمایش داده می شود، اطلاعاتی شخصی شما نمایش داده می شود، در این بخش می توانید این اطلاعات را تغییر دهید، کلمه عبور خود را عوض کنید، تاریخ تولد خود را مشخص نمایید و با عضو خبرنامه ما شوید و از پیشنهادات و تخفیف های ویژه ما به صورت هفتگی مطلع شوید.

با کلیک بر روی گزینه حساب کاربری در بالای سایت منوی کشویی باز می شود، در این منو می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده نمایید، وارد پروفایل خود شوید که در پاراگراف بالا درباره آن توضیح دادیم و یا از حساب کاربری خود خارج شوید.

با وارد شدن به بخش حساب کاربری شما گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد:

- تاریخچه و جزئیات سفارش : که سفارش های پیشین شما و خرید های قبلی شما از سایت را نمایش می دهد.

- لیست علاقه مندی های شما : محصولاتی را که با زدن کلید اضافه به علاقه مندی ها که به شکل قلب در پایین محصولات آمده، به لیست خود اضافه کرده اید در اینجا نمایش داده خواهد شد.

- صورت حساب های مالی من : در این قسمت تراکنش های مالی شما طی خرید های قبلی نمایش داده می شود، همچنین اگر مبلغی به عنوان هدیه از طرف سایت دریافت کنید، در این بخش به حساب شما افزوده خواهد شد و می توانید در خرید های بعدی از آن استفاده نمایید.

- آدرس های من : اکیدا توصیه می کنیم که بعد از ایجاد حساب کاربری وارد بخش آدرس های من شوید و آدرس و شماره تماس های خود را بروز رسانی نمایید.

- اطلاعات شخصی شما: این بخش نیز شما را به پروفایلتان متصل می کند.