برای دریافت پشتیبانی در صورتی که سوال یا مشکلی درباره سایت و یا درباره محصولات دارید، می توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید تا همکاران ما در اسرع وقت راهنمایی های لازم در این خصوص را به شما ارائه دهند.

- تماس تلفنی: می توانید در روزهای کاری و در ساعات اداری با شماره تلفن های 86111014 و 86111017 و 86017403 تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و جوابگوی سوالات شما باشند.

- ارسال ایمیل: می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق آدرس ایمیل های زیر با ما در تماس باشید، همکاران ما در اسرع وقت، پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهند بود.

اگر درباره سایت و اطلاعات محصولات سوالی دارید می توانید از طریق آدرس info@donino.ir با ما در ارتباط باشید

اگر درباره شرایط گارانتی و خدمات محصولات و پشتیبانی آن ها سوال و یا مشکلی دارید می توانید از طریق آدرس support@donino.ir با ما در ارتبا باشید

- همچنین می توانید از طریق فرم تماس با ما که در بالا و پایین سایت لینک آن قرار داده شده، سوالات، مشکلات، انتقادات و یا پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، برای این منظور تنها کافی است وارد بخش تماس با ما شوید. موضوع خود را مشخص کنید، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید، اگر فایل یا عکسی دارید آن را بارگزاری نموده و متن پیام خود را بنویسید و در انتها کلید ارسال را بزنید.

- همچنین اگر سوالی درباره محصولی خاص دارید، می توانید وارد صفحه مخصوص به آن محصول شوید و در قسمت نظرات دیدگاه یا سوال خود درباره آن محصول را مطرح نمایید، در این قسمت اضافه کردن آدرس ایمیل ضروری نمی باشد.